کلاس های جانبی رایگان ویژه کودکان

اولین و مهم ترین شعار آکادمی زبان پیشگامان دوری از کارکرد با اهداف بیزنس محور و ارائه بالاترین خدمات با بهترین کیفیت ممکن است. به خود می‌بالیم که همواره بر شعار و سیاست های خود پایبند بوده و هستیم و در این راستا توانستیم کلاس جانبی را به صورت کاملا رایگان مختص زبان آموزان کودک برگزار نماییم. به جرات می‌توان گفت آکادمی زبان پیشگامان جزو معدود موسسه زبان در کشور است که چنین کلاس هایی را ارائه می‌دهد.

به باور ما، فراگیری زبان انگلیسی فعالیتی تک بعدی و صرفا محدود به روش‌های سنتی نیست که تنها در کلاس‌های آموزشی انجام شود، و بسته به نیاز و روحیه افراد، هر فعالیتی که به نوعی به زبان انگلیسی مربوط باشد می‌تواند تاثیر بزرگی روی پیشرفت آنان بگذارد و این مورد نیز یکی دیگر از دلایلی بود که تصمیم گرفتیم در کنار کلاس‌های اصلی آموزشی، از دوره‌های جانبی مختلف نیز برای بهبود دانش زبانی شما استفاده کنیم.

در این دوره‌های جانبی، فرصتی خواهید یافت تا آنچه در کلاس‌های اصلی یادگرفته‌اید را در فضایی متفاوت و دوستانه‌تر در عمل استفاده کرده و با یادگیری نکاتی جذاب و سودمند، برای کلاس‌ اصلی خود یا در زندگی روزمره حرفی متفاوت برای گفتن داشته باشید!

استادان به کارگرفته شده در این کلاس ها همگی از اساتید برتر بوده و به راحتی اهداف آموزشی کلاس را پیاده سازی می‌کنند.

این کلاس ها یکی از بزرگترین نقاط قوت آکادمی زبان پیشگامان هستند که باعث شده‌اند میزان پیشرفت زبان آموزان در مهارت های مختلف علی‌الخصوص مهارت مکالمه چندین برابر گردد.

این دوره ها فقط مختص زبان آموزان آکادمی زبان پیشگامان بوده و تمامی زبان آموزان دوره های کودکان میتوانند مادامی که زبان آموز آکادمی هستند از این کلاس ها استفاده نمایند.

 

کلاس‌های بحث آزاد کودکان (Free Discussion)

هدف از کلاس های بحث آزاد، استفاده از ساختار ها و لغات نوآموخته در مکالمات است. این کلاس ها تاثیر بسزایی در فصاحت و روان صحبت کردن زبان آموزان دارند. کلاس‌های بحث آزاد آکادمی زبان پیشگامان، فرصتی هستند برای بیشتر صحبت کردن به زبان انگلیسی و بهبود توانایی‌ کودکان در مهارت گفتاری (Speaking).

در هر جلسه از این کلاس‌‌ها، موقعیت های مختلف کاربردی و روزمره توسط استاد مطرح و شبیه سازی شده و زبان آموزان نیز صحبت کردن در این موقعیت ها را می‌آموزند.

علاوه بر بهبود مهارت کلامی، این کلاس‌ها به یادگیری کلمات جدید و رفع اشکال‌های گرامری زبان آموزان نیز کمک می‌کنند.

کلاس های بحث آزاد در در دو سطح مخصوص زبان آموزان Family and Friends 2 & 3 و Family and Friends 4 & 5 & 6 برگزار می‌شوند تا زبان آموزان کودک در هر سطحی باشند بتوانند با خیال راحت از این فضا استفاده کنند.

 

کلاس‌ های تماشای فیلم (Movie)

تماشای فیلم‌ها و سریال‌ها به زبان اصلی، یکی از بهترین روش‌ها برای بهبود توانایی شنیداری (Listening) و همچنین افزایش دامنه واژگان (Vocabulary) در زبان انگلیسی محسوب می‌شود.

در کلاس های Movie مخصوص کودکان، در هر جلسه کارتون ها و انیمیشن هایی که برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان طراحی شده برای آنها پخش می‌شوند و سپس کل کلاس برمبنای محتوای این کارتون ها روی سوالات و فعالیت های کلاسی که برای آنها در نظر گرفته شده کار می‌کنند.

کلاس های تماشای فیلم برای کودکان برای سطح Family and Friends 2 به بالا در نظر گرفته شده‌اند.

 

کلاس‌های تئاتر (Theater)

با توجه به علاقه و اشتیاق فراوانی که کودکان برای بازی کردن و اجرای نمایش دارند، به کار گیری بازی و فعالیت های مشابه در آموزش زبان انگلیسی به کودکان بسیار موثر است.

 کلاس های تئاتر در آکادمی زبان پیشگامان دقیقا به همین هدف طراحی شده‌اند. در کلاس های تئاتر، کودکان واژه ها و جملاتی که سر کلاس می‌آموزند در عمل و در ایفای نقش‌های گوناگون در یک نمایشنامه تمرین خواهند کرد.